Мережу ТАСКОМБАНКУ визнано найстійкішою у воєнний час
27.10.2022

Мережу ТАСКОМБАНКУ визнано найстійкішою у воєнний час

Мережу ТАСКОМБАНКУ визнано найстійкішою у воєнний час

ТАСКОМБАНК став переможцем XIV Всеукраїнського конкурсу «Банк Року-2022», організованого International Financial Club «BANKIR».

В рамках премії, якою цьогоріч відзначать банки, що найефективніше тримають фінансову оборону України, ТАСКОМБАНК визнали найкращим у спеціальній номінації «Стійкість мережі у воєнний час».

За перемогу в номінації змагалися банки, які з початком повномасштабної збройної агресії проти України змогли забезпечити роботу мережі відділень в усіх населених пунктах, де це можливо – за умови відсутності прямої загрози життю та здоров’ю працівників і клієнтів. Відділення таких банків використали всі можливості підтримати громадян і бізнес у надскладні часи, в тому числі надаючи критично важливі послуги: отримання готівкових коштів через каси та банкомати, доступ до індивідуальних сейфових скриньок, кредитування тощо. Також оргкомітет конкурсу взяв до уваги оперативність відновлення роботи тимчасово закритих відділень банків по мірі поліпшення безпекової ситуації та динаміку відкриття нових відділень з 24 лютого 2022 року.

ТАСКОМБАНК вже до середини літа відновив роботу 86% своєї регіональної мережі. В тому числі в Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Покровську тощо. Наразі плани щодо подальшого відновлення мережі обмежені лише міркуваннями безпеки та темпами деокупації території України.

Організатори конкурсу «Банк Року-2022» відзначили, що протягом всієї війни менеджмент ТАСКОМБАНКУ залишається в Україні та не змінив планів щодо подальшого розвитку мережі. Впродовж лише березня-травня відбулися відкриття 8 відділень нового формату digital café в різних куточках України. Два додалися у Львові, по одному в Києві, Житомирі та Хмельницькому, перші відділення запрацювали у Кам’янець-Подільському, Коростені і Ковелі.

«2022 рік дуже відрізняється від будь-якого з попередніх, тому й нагорода цінніша, ніж будь-коли до цього. Це доказ того, що ми гідно виконуємо одне зі своїх головних завдань – забезпечувати стабільну роботу банку та доступ до його послуг. Не лише дистанційний, а й фізичний, всюди, де це можливо. Ця перемога належить кожному працівнику наших відділень, які працюють для людей по всій країні. І в першу чергу вона належить всім, хто працює у прифронтових містах: це наші герої , які дійсно тримають фінансовий фронт України», - наголосив заступник голови правління ТАСКОМБАНКУ Артур Муравицький.

Після 24 лютого всі відділення ТАСКОМБАНКУ стали універсальними, надаючи послуги як фізичним, так і юридичним особам. Банк доклав максимум зусиль для допомоги громадянам та бізнесу: забезпечив каси і банкомати готівкою та реалізував зняття коштів з карток в касах торгово-сервісних мереж, зробив автопролонгацію поточних договорів. Також ТАСКОМБАНК ввів кредитні канікули, запровадив реструктуризацію кредитів бізнесу і навіть в умовах війни не припинив нове кредитування.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні