Мінфін підвищив рейтинг стійкості ТАСКОМБАНКУ одразу на 10 позицій
25.11.2021

Мінфін підвищив рейтинг стійкості ТАСКОМБАНКУ одразу на 10 позицій

Мінфін підвищив рейтинг стійкості ТАСКОМБАНКУ одразу на 10 позицій

Фінансовий портал «Мінфін» опублікував оновлений рейтинг стійкості банків за результатами 3-го кварталу 2021 року, в якому ТАСКОМБАНК посів 12-у позицію, піднявшись одразу на 10 позицій, порівняно з результатами попереднього періоду.

Також за даними порталу ТАСКОМБАНК показав найбільший прогрес у рейтингу за приростом коштів населення у третьому кварталі, увійшовши до десятки лідерів та посівши одразу 8 позицію.

На сьогодні ТАСКОМБАНК є одним із системних банків України та продовжує розвиватися як універсальна фінансова установа, демонструючи позитивну динаміку за ключовими показниками. Депозитний портфель фізичних осіб у Банку впродовж 3-го кварталу збільшився на 274 млн грн та перевищив 8 млрд грн. У той же час обсяг наданих кредитів населенню перевищив 700 млн грн та зріс на 29% до 3,1 млрд грн. Загалом за підсумками 9 місяців роботи чистий прибуток ТАСКОМБАНКУ збільшився на 141 млн грн, продемонструвавши зростання на 58% порівняно зі звітним періодом минулого року і нині складає понад 365 млн грн.

Рейтинг стійкості банків порталу «Мінфін» — це щоквартальна оцінка діяльності банківських установ на основі інформації з офіційних та відкритих джерел. У рейтингу було використано дані офіційної звітності банків, яким фізичні особи на звітну дату (1 жовтня) довірили свої заощадження на суму понад 1 млрд грн.

Рейтинг відображає фінансову стійкість та надійність ТАСКОМБАНКУ, а також ефективність обраної стратегії бізнесу. В процесі присвоєння рейтингів враховувались такі показники як ліквідність банку, стабільність ресурсної бази, диверсифікація та якість активів, можливість зовнішньої підтримки, лояльність вкладників, платіжна репутація банківської установи.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні