«ТАС24 Бізнес» визнали одним з найкращих мобільних банкінгів для бізнесу
04.04.2024

«ТАС24 Бізнес» визнали одним з найкращих мобільних банкінгів для бізнесу

«ТАС24 Бізнес» визнали одним з найкращих мобільних банкінгів для бізнесу

ТАСКОМБАНК продовжує демонструвати високі результати у співпраці з бізнес-клієнтами.

Експертна рада SME Banking Agency визнала продукт «ТАС24 Бізнес» одним з найкращих мобільних банкінгів для бізнесу — Mobile Business Banking 2024 у країнах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.

Експерти відібрали 33 мобільних банки з восьми країн для детального аналізу. Кожен із застосунків оцінювався за 112 критеріями. Також експерти вивчали тренди та найкращий досвід мобільних банків для бізнесу в цьому регіоні.

За результатами дослідження, «ТАС24 Бізнес» зайняв 11 місце. Це свідчення високого стандарту обслуговування та інноваційного підходу, що дозволяє банку забезпечувати відмінні сервіси для своїх бізнес-клієнтів.

Довідка: SME Banking Club — міжнародна платформа, що об’єднує бізнес-банкірів з метою обміну інформацією, аналітикою та досвідом. Вивчає, як розвиваються локальні, регіональні та глобальні ринки обслуговування клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу

ТАСКОМБАНК — системно важливий банк, який працює на ринку понад 30 років. На сьогодні ТАСКОМБАНК залишається одним із небагатьох банків з українським капіталом, які інвестують в Україну, підтримують реальний сектор економіки, активно працюють з населенням та посилюють присутність у регіонах, відкриваючи нові відділення. Чистий прибуток Банку у 2023 році склав 146,3 млн грн, а активи перевищили 34 млрд грн. ТАСКОМБАНК є частиною фінансово-промислової Групи «ТАС».

Результати дослідження опубліковано 25 березня 2024 року на сайті SME Banking Agency.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні