ТАСКОМБАНК - лідер за рівнем регулятивного капіталу
19.05.2021

ТАСКОМБАНК - лідер за рівнем регулятивного капіталу

ТАСКОМБАНК - лідер за рівнем регулятивного капіталу

АУБ спільно з ВД «Україна бізнес» відзначили ТАСКОМБАНК у рамках Всеукраїнського проєкту «Банки та небанківські фінансові установи України 2020: гідні, успішні, надійні» у номінації «Банк-лідер за рівнем регулятивного капіталу».

19 травня 2021 року пройшов урочистий захід, присвячений 30-річчю Асоціації українських банків та дню банківського працівника. У рамках святкування відбулося нагородження переможців Всеукраїнського проєкту «Банки та небанківські фінансові установи України 2020: гідні, успішні, надійні», співорганізатором якого є Видавничий дім «Україна бізнес». ТАСКОМБАНК отримав нагороду у номінації «Банк-лідер за рівнем регулятивного капіталу».

Зауважимо, що регулятивний капітал – один із найважливіших показників діяльності банків, основним призначенням якого є покриття негативних наслідків різноманітних ризиків, які банки беруть на себе у процесі своєї діяльності, та забезпечення захисту вкладів, фінансової стійкості та стабільності банківської діяльності.

«Понад 30 років ТАСКОМБАНК сприяє розвитку та добробуту своїх клієнтів. Працюючи на засадах довготривалого партнерства, ми будуємо з клієнтами відкриті, довірчі й довгострокові відносини. Сформувавши сильну команду управлінців та ризик-менеджменту, ми навчилися бачити перспективи та можливості розвитку навіть у кризові періоди. Нині, у період трансформації фінансового та банківського ринків, ТАСКОМБАНК прагне бути для своїх клієнтів надійним партнером та супутником на шляху розвитку та досягнення успіху», — зазначив Голова Правління ТАСКОМБАНКУ Володимир Дубєй, коментуючи результати дослідження.

«Позитивні оцінки ринку надихають розвивати компетенції та створювати нові проекти. ТАСКОМБАНК продовжує розвиватися як універсальна фінансова установа: запроваджує нові продукти для фінансування бізнесу та розвитку інвестиціного ринку в країні, оновлює формати обслуговування населення, втілюючи концепцію «фінансового супермаркету», — підкреслив Володимир Дубєй. АТ «ТАСКОМБАНК» – універсальний банк, що динамічно розвивається та постійно розширює свою присутність на українському ринку банківських послуг. Банк заснований у 1989 році та є одним із найбільш досвідчених комерційних банків України. У 2004 році приєднався до Групи «ТАС», яка нині є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Входить до ТОП-20 банків за розміром активів. З 2019 року Банк посідає місце серед установ, що впливають на стійкість Української банківської системи.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні