ТАСКОМБАНК отримав «Фінансовий Оскар» у номінаціях «Партнер великого бізнесу» та «Private banking»
19.04.2021

ТАСКОМБАНК отримав «Фінансовий Оскар» у номінаціях «Партнер великого бізнесу» та «Private banking»

ТАСКОМБАНК отримав «Фінансовий Оскар» у номінаціях «Партнер великого бізнесу» та «Private banking»

Журнал «БІЗНЕС» опублікував підсумки фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар — 2020», яким визначено кращих представників банківського та страхового ринків України за підсумками минулого року. ТАСКОМБАНК закріпив за собою позиції у ТОП-3 номінацій з обслуговування та кредитування корпоративних клієнтів, а також щодо впровадження та дотримання високих стандартів обслуговування VIP-клієнтів.

Рейтинги ТАСКОМБАНКУ в номінаціях:

  • «Партнер великого бізнесу» — 2 місце;
  • «Private banking» — 3 місце.

ТАСКОМБАНК продовжує розвиватися як універсальний банк та укріплювати позиції в корпоративному сегменті, обслуговуванні клієнтів private banking, малого та середнього бізнесу, роздрібних клієнтів, а також у сфері електронної комерції. За результатами 2020 року прибуток Банку склав понад 380 млн грн, а активи перевищили 24 млрд грн. Кредитний портфель досяг 12,5 млрд грн, з яких 9 млрд – це кредити, надані корпоративним клієнтам.

«Нині одним з пріоритетів ТАСКОМБАНКУ залишається кредитування реального сектору економіки — як за рахунок власних коштів, так і за підтримки партнерів та державних програм, — адже підприємства, які продовжують працювати, не зможуть вести свою діяльність без поповнення оборотного капіталу, інвестицій у модернізацію та розвиток виробництва. Також розвиваємо і напрямок Private banking, зокрема, запроваджуємо нові продукти для інвестування з високою дохідністю активів та сподіваємось, що невдовзі зможемо дати поштовх для розвитку інвестиційного ринку в Україні. Розвиваємо регіональну мережу ВІП-відділень закритого типу для обслуговування корпоративних та Private banking клієнтів - цього року відкрили преміальне відділення у Полтаві, а влітку плануємо відкрити ще одне у Львові. Клієнти цінують нас за унікальну сервісну модель та відкритий діалог, а результати рейтингів підтверджують правильність обраної стратегії», — підкреслив Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК» Володимир Дубєй.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні