ТАСКОМБАНК увійшов до оновленого переліку системно важливих банків
10.03.2022

ТАСКОМБАНК увійшов до оновленого переліку системно важливих банків

ТАСКОМБАНК увійшов до оновленого переліку системно важливих банків

10 березня 2022 року Національний банк здійснив щорічний перегляд переліку системно важливих банків. ТАСКОМБАНК з 2019 року посідає місце серед установ, що впливають на стійкість Української банківської системи і нині підтвердив свій статус.

Нагадаємо, що для системно важливих банків визначено підвищені вимоги з боку регулятора в частині виконання економічних нормативів, покликані забезпечити їх сталу стійкість.

Достатність капіталу та рівень ліквідності дозволяють ТАСКОМБАНКУ в повному обсязі виконувати усі зобов’язання перед клієнтами, а також посилені нормативні вимоги регулятора, як до системного банку.

Довіра клієнтів для нас один з найцінніших ресурсів. Ми завжди дотримувались взятих на себе зобов’язань, а в роботі незмінно орієнтувалися на ключові цінності: чесність, відкритість та довгострокові відносини. Нині для ТАСКОМБАНКУ беззаперечним пріоритетом залишаються люди. Ми продовжуємо працювати, захищаючи фінансову систему країни та благополуччя кожного нашого клієнта.

Статус системно важливого банку для нас перш за все додаткова відповідальність з точки зору виконання нормативів і додаткових вимог регулятора, а для наших клієнтів - додатковий сигнал стійкості та надійності ТАСКОМБАНКУ.

Разом зможемо все!

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні