ТАСКОМБАНК увійшов до топ-10 рейтингу «25 провідних банків України під час війни»
29.12.2022

ТАСКОМБАНК увійшов до топ-10 рейтингу «25 провідних банків України під час війни»

ТАСКОМБАНК увійшов до топ-10 рейтингу «25 провідних банків України під час війни»

«Фінансовий клуб» презентував традиційне щорічне дослідження банківського ринку, яке у 2022 році адаптували до роботи банків в умовах воєнного стану – «25 провідних банків України під час війни».

В результаті в десятку лідерів оновленого рейтингу увійшов ТАСКОМБАНК – порівняно з минулим роком він піднявся на три сходинки та посів 9 місце серед провідних банків країни. Крім того, ТАСКОМБАНК став переможцем одного з тематичних рейтингів дослідження. Кращим його було визнано в номінації «Класичний депозит».

«Звісно, банківська справа – це насамперед бізнес, але ми не маємо права забувати і про свою соціальну місію. Сьогодні вона полягає й у тому, щоб допомогти людям захистити свої гривневі заощадження від валютних та інфляційних ризиків. Тому я впевнений, що зараз відсотки за депозитами мають бути справедливими. Це чітка позиція всього банку. І приємно бачити, що експерти рейтингу гідно оцінили наш підхід», - зазначив Голова Правління ТАСКОМБАНКУ Володимир Дубєй.

В номінації «Класичний депозит» аналітична група рейтингу оцінювала стандартні вклади для фізосіб на 100 тисяч грн без права поповнення та з виплатою відсотків наприкінці строку. На фінальну оцінку вплинули середньорічна процентна ставка, кількість відділень банку, в яких доступна послуга, а також число клієнтів, які скористалися нею в січні - серпні 2022 року. Крім того, до уваги було взято абсолютну і відносну динаміку гривневого депозитного портфеля фізосіб у банку за січень - серпень 2022 року, а також річницю між середньорічною процентною ставкою і середньорічним значенням індексу UIRD.

Відзначили банк і в інших тематичних дослідженнях рейтингу:

  • номінація «Лізинг» – 2 місце
  • номінація «Обслуговування юридичних осіб» – 2 місце
  • номінація «Кредит готівкою» – 3 місце
  • номінація «Обслуговування фізичних осіб у відділенні» – 3 місце
  • номінація «Кредити МСБ та ФОП» – 5 місце

Цьогоріч автори дослідження оцінили всі 67 банків, які сьогодні працюють на ринку України. А кількість банків, що потрапили до загального рейтингу «25 провідних банків України під час війни», було зменшено вдвічі – в попередні роки до нього включали 50 банків.

Нагадаємо, що ТАСКОМБАНК засновано в 1989 році, він є одним із найбільш досвідчених комерційних банків України. В 2004 році приєднався до Групи «ТАС», яка нині є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Він посідає 4 місце серед банків з українським приватним капіталом за розміром активів та входить до переліку 20 найбільших банків країни. ТАСКОМБАНК серед системно важливих банків, а також є банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та здійснює виплати гарантованих сум вкладів клієнтам банків, що виводяться з ринку.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні