ТАСКОМБАНК визнано одним з найстійкіших банків України
06.03.2024

ТАСКОМБАНК визнано одним з найстійкіших банків України

ТАСКОМБАНК визнано одним з найстійкіших банків України

Інвесткомпанія Dragon Capital та NV склали Індекс стійкості банків до якого увійшов ТАСКОМБАНК.

ТАСКОМБАНК серед топ-15 найстійкіших банків України. На сьогодні банк є одним із системних банків України та продовжує розвиватися як універсальна фінансова установа, демонструючи позитивну динаміку за ключовими показниками. Чистий прибуток банку за результатами 2023 року склав 146,3 млн грн.

«ТАСКОМБАНК — це банк з багаторічною історією, що продовжує утримувати міцну позицію на ринку, розвиваючи сервіси та якісне обслуговування. Ми відновили активне кредитування реального сектору економіки та пропонуємо актуальні інструменти для забезпечення фінансового благополуччя для наших клієнтів. Ми найбільше цінуємо людський капітал, довіру наших клієнтів та прозорі партнерські стосунки. Те, що сьогодні ТАСКОМБАНК у топ-15 серед усіх 63 вітчизняних фінансових установ, означає, що ми на вірному шляху», — підкреслив Володимир Дубєй, Голова Правління ТАСКОМБАНКУ.

Наразі у ТАСКОМБАНКУ працює 97 відділень. Серед них: 88 універсальних відділень, а також 9 VIP-відділень. Відділення банку працюють у 22 областях України. ТАСКОМБАНК володіє активами на суму 34,7 млрд грн, статутний капітал складає 1,96 млрд грн, власний капітал — понад 3,51 млрд грн.

Рейтинг відображає фінансову стійкість та надійність ТАСКОМБАНКУ, а також ефективність обраної стратегії бізнесу. В процесі присвоєння рейтингів враховувались такі показники як ліквідність банку, достатність капіталу, довіра вкладників, дохідність, якість активів, підтримка акціонерів, а також якісні показники такі як прозорість діяльності, збалансованість ризик-менеджменту, репутація.

Дані Dragon Capital, НБУ. Всі показники наведені станом на 01.02.2024. Опубліковано на сайті biz.nv.ua.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні