Управління цінними паперами | ТАСКОМБАНК

Управління цінними паперами

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

Нові форми інвестування

Нові форми інвестування

Прибутковість

Прибутковість

Партнерство з надійним Банком

Партнерство з надійним Банком

Досвідчені управителі

Досвідчені управителі

Огляд

Переваги управління цінними паперами з ТАСКОМБАНКОМ

Індивідуальний підхід

Використання готових типових стратегій і створення індивідуальної стратегії управління активами, враховуючи інвестиційні вподобання і вимоги кожного клієнта.

Надійний партнер

Вибираючи ТАСКОМБАНК, Ви наймаєте професійних управителів з багаторічним успішним досвідом роботи на фондовому ринку України. Ліцензії Банку надають доступ до широкого переліку інвестиційних послуг

Прибутковість

Дохідність Ваших інвестицій буде адекватна рівню їх ризику та може перевищувати банківські депозити при інвестуванні на термін понад один рік, а інвестиційні ризики можна істотно скоротити за рахунок професійного підходу менеджерів ТАСКОМБАНКУ щодо вибору фінансових інструментів.

Широкі можливості

Управління цінними паперами передбачає реалізацію низки стратегій та застосування різних фінансових інструментів, недоступних при інших формах інвестування

Актуальність рішень

Лінійка стратегій постійно змінюється в залежності від ринкової кон'юнктури, вподобань і вимоги клієнта

Що таке управління цінними паперами?

 • Управління цінними паперами полягає в передачі клієнтом активів в довірче управління ТАСКОМБАНКУ на певний термін для подальшого управління ними в інтересах клієнта або вказаної ним особи. При цьому право власності на передані активи до управителя не переходить.
 • Управління цінними паперами дає можливість приватним і корпоративним клієнтам ефективно розміщувати тимчасово вільні грошові кошти на фондовому ринку.
 • Зазначена послуга спрощує процеси, пов'язані з самостійним розміщенням активів на фондовому ринку, в тому числі, розробку і реалізацію оптимальної інвестиційної стратегії.

Як це працює?

text

Укладання договору

Індивідуальний Договір про управління укладається на умовах, відповідно до обраної Вами стратегії. Ви володієте окремим портфелем цінних паперів, що формується з оптимальних варіантів інвестування, враховуючи Ваші інтереси.
text

Управління портфелем

ТАСКОМБАНК управляє портфелем клієнта, аналізуючи ситуацію на фінансових ринках відповідно до обраної стратегії. Наша мета - зростання вартості активів портфеля.
text

Фінансовий результат

Ви маєте можливість відстежувати динаміку активів і контролювати фінансовий результат, який формується за рахунок зміни вартості портфеля на тлі ринкових коливань.

На що звернути увагу при виборі стратегії?

Тип стратегії та структура портфеля

Зазначені параметри визначають рівень ризику та розмір потенційного доходу. Вони повинні відповідати Вашим інвестиційним цілям і відношенням до ризику

Термін стратегії

Рекомендований ТАСКОМБАНКОМ термін дії стратегії повинен укладатися у Ваш інвестиційний горизонт (період інвестування та цілі)

Умови стратегії

Важливі критерії при прийнятті Вами рішення: мінімальна сума інвестування (2 000 000 грн), вимоги щодо кваліфікації управителя, принцип і умови формування доходу, можливість отримання проміжного доходу, часткового вилучення коштів або здійснення додаткових інвестицій.

Підберіть стратегію інвестування

Опис стратегії та фінансові інструментиРАНТЬЄ
(Корпоративні облігації + ОВДП)
СПЕКУЛЯНТ
(Акції + Корпоративні облігації)
ПАРТНЕР
(Акції КІФ)
MIX
(Акції + Корпоративні облігації + ОВДП + Акції КІФ)
Портфель складається з корпоративних облігацій високонадійних емітентів - облігацій клієнтів ТАСКОМБАНКУ і ОВДП - з метою зменшення ризику ринкової волатильності та отримання прогнозованого дохіду. Стратегія управління передбачає можливість отримання регулярних виплат процентного доходу у вигляді грошових коштів на поточний рахунок клієнта в банку.Портфель складається з відібраних фахівцями ТАСКОМБАНКУ акцій найбільших українських та іноземних компаній і корпоративних облігацій високонадійних емітентів - клієнтів ТАСКОМБАНКУ, що дозволяє знизити ризик ринкової волатильності та мати можливість отримати прогнозований дохід. Розрахунковий дивідендний дохід за стратегією виплачується автоматично за реквізитами клієнта щокварталу.Портфель формується з акцій фондів КІФ, які інвестують залучені кошти в інвестиційні проєкти партнерів ТАСКОМБАНКУСтратегія дозволяє клієнту максимально диверсифікувати свій портфель або сконцентрувати свої інвестиції в певному напрямку. Передбачена можливість обирати найкраще співвідношення між усіма фінансовими інструментами
Рівень ризику0,50,70,5залежить від співвідношення
Валюта стратегіїгривня / долар СШАгривня / долар СШАгривнягривня / долар США
Початкові інвестиції2 000 000 грн*2 000 000 грн*2 000 000 грн*2 000 000 грн*
Строк стратегії0,5 – 1 рік0,5 – 1 рік0,5 – 1,5 року0,5 – 1,5 року
Додаткове інвестуванняможливеможливеможливеможливе
Можливість часткового виведення (грошових коштів або активів):тактактактак
- у вигляді грошових коштів від погашення / реалізації паперівтактактактак
- у вигляді накопиченого процентного доходу або дивідендівтактактактак
Можливість пролонгаціїтактактактак
Винагорода за управління0,1% (абонплата) + 20% від отриманого клієнтом додаткового доходу
База розрахунку винагороди за управлінняДодатковий дохід розраховується, як різниця між фактично отриманою прибутковістю від проєкту та ставкою за депозитом банку на момент інвестування

Інвестуйте в стратегії ТАСКОМБАНКУ

  Можливі об'єкти інвестування:
 • Акції
 • Акції корпоративного інвестиційного фонду
 • Інвестиційні сертифікати
 • Облігації підприємств
 • Облігації місцевих позик
 • Державні облігації України
 • Облігації міжнародних фінансових організацій
 • Облігації фонду гарантування вкладів фізичних осіб
 • Іпотечні облігації
 • Інші фінансові інструменти
  Управління:
 • Формування інвестиційного портфеля цінних паперів здійснюється клієнтом самостійно з урахуванням індивідуальних запитів і потреб
 • Регулярне надання докладних звітів про стан інвестиційного портфеля Банком Управителем
 • Висока ліквідність фінансових вкладень (з можливістю вивести кошти з довірчого управління)

Контакти

Фахівці Банку нададуть більше інформації щодо управління цінними паперами та інвестиційних проєктів, які Вас цікавлять.Департамент операцій на фондовому ринку АТ «ТАСКОМБАНК»

Залиште заявку із описом Ваших потреб і ми зробимо все можливе, щоб знайти комплексне рішення саме для Вашого бізнесу!

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні