Валютні операції на умовах своп

Оперативне отримання гривневих ресурсів

Оперативне отримання гривневих ресурсів

Планування фінансових потоків

Планування фінансових потоків

Огляд

Валютні операції «своп» з ТАСКОМБАНКОМ – це оптимальний спосіб планування фінансових потоків і мінімізації валютних ризиків.

Операції на умовах «своп» передбачають купівлю (продаж, обмін) іноземної валюти зі зворотним її продажем (купівлею, обміном) на певну дату в майбутньому з фіксацією курсу та інших умов цих операцій у договорі.

Переваги валютної операції на умовах «своп»:
Швидкість
оперативне отримання клієнтом гривневих ресурсів шляхом продажу іноземної валюти банку, без формування заявки про продаж іноземної валюти на валютному ринку України;
Фіксований курс
викуп клієнтом у банка проданої раніше суми іноземної валюти за заздалегідь визначеним в договорі курсом, без формування заявки про купівлю іноземної валюти на валютному ринку України
Валютний «своп» складається з двох операцій:
ТАСКОМБАНК купує у клієнта іноземну валюту за курсом та на дату, що визначені в договорі
Зворотній продаж ТАСКОМБАНКОМ клієнту викупленого обсягу іноземної валюти на визначену дату в майбутньому за заздалегідь зафіксованим курсом в договорі.
Умови валютної операції на умовах «СВОП» у ТАСКОМБАНКУ:
Відсутня мінімальна сума операції
Валюти операції:
USD / UAH
EURO / UAH
Строк операції до 29 календарних днів
Відсутня комісія за виконання операції

Звертайтеся до ТАСКОМБАНКУ, щоб хеджувати ризики зміни курсів іноземних валют та оперативно отримати необхідні ресурси у гривні.


КонтактиЗалиште заявку із описом Ваших потреб і ми зробимо все можливе, щоб знайти комплексне рішення саме для Вашого бізнесу!

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні