ТАСКОМБАНК розпочав cпівпрацю в рамках спільного проекту України та ЄІБ для фінансування бізнесу
02.08.2019

ТАСКОМБАНК розпочав cпівпрацю в рамках спільного проекту України та ЄІБ для фінансування бізнесу

ТАСКОМБАНК розпочав cпівпрацю в рамках спільного проекту України та ЄІБ для фінансування бізнесу

26 липня 2019 року АТ «ТАСКОМБАНК» уклав угоду з Міністерством фінансів України та Публічним акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України».

Угоду підписано в рамках реалізації спільного проекту України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації».

Спільний Проект передбачає фінансування українських підприємств. Завдяки співпраці з ЄІБ клієнти ТАСКОМБАНКУ зможуть отримати кошти за зниженими кредитними ставками як для фінансування інвестицій, так і оборотного капіталу.

У рамках спільного Проекту України та ЄІБ в ТАСКОМБАНКУ отримати кредит зможуть приватні підприємства у розмірі до 25 млн євро. Також фінансування надаватиметься проектам в області розвитку приватного бізнесу будь-якого розміру, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, екологічної інфраструктури та комунікаційних технологій, пом’якшення наслідків та адаптація до змін клімату.

«Як банку зі 100%-м українським капіталом, нам досить складно конкурувати вартістю ресурсів з державними банками та банками з іноземним капіталом. Тому співпраця з міжнародними фінансовими організаціями та партнерами щодо фінансування бізнесу є одним з важливих стратегічних кроків ТАСКОМБАНКУ, направлених на кредитування реального сектору економіки. Не виключено, що в майбутньому ми продовжимо співпрацю з Мінфіном та ЄІБ та розглянемо можливість збільшення обсягів фінансування, якщо звичайно відчуємо підвищення інтересу бізнесу до програми кредитування», — підкреслив Перший Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК» Володимир Дубєй.

Довідка:

АТ «ТАСКОМБАНК» — один із найстаріших комерційних банків України, заснований у 1989 році. Банк надає повний спектр фінансових послуг корпоративним клієнтам, малому та середньому бізнесу й приватним особам. У 2004 році банк приєднався до Групи «ТАС», яка залишається однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. З 2019 року входить до переліку системно важливих банків. Посідає 17 місце в ренкінгу НБУ за розміром активів. Статутний капітал Банку станом на 1 липня 2019 року становить 1 153 млн грн, а активи — 17 671 млн грн. Прибуток банку за 2018 рік склав понад 400 млн грн., а за перший квартал 2019 року — 41 млн грн.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) – фінансова установа, заснована у 1958 році, відповідно до статті 308 Договору про функціонування ЄС. Членами якої є держави – члени Європейського Союзу (ЄС). ЄІБ, спільно з місцевими фінансовими установами бере участь у фінансуванні програм, інвестиційних проектів, які сприяють розвитку країни у якій вони реалізуються та досягненню цілей політики ЄС.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні