15% на депозит, оформлений в TAS2U
02.04.2024

15% на депозит, оформлений в TAS2U

15% на депозит, оформлений в TAS2U

Зручне оформлення та вигідні умови

З 1 квітня 2024 року ТАСКОМБАНК запровадив програму переваг для вкладників, які оформлюють вклад через TAS2U.

Тепер, оформлюючи депозитний вклад через мобільний застосунок TAS2U, ви отримуєте 15% річних в національній валюті на вклад строком розміщення 3 та 6 місяців. Це означає, що ваші фінансові накопичення зростатимуть ще швидше та ефективніше!

Для оформлення депозиту потрібно:

  • Завантажити застосунок TAS2U
  • Стати клієнтом ТАСКОМБАНКУ
  • Відкрити один з депозитів, який бере участь у пропозиції, на суму мінімум 1000 грн

Звертаємо вашу увагу, що ця пропозиція доступна для депозитних вкладів «Строковий» у національній валюті, з періодами розміщення на 3 або 6 місяців без дострокового розірвання, без поповнення та з виплатою відсотків в кінці строку. Більш детальну інформацію про депозити ви можете отримати на нашій спеціальній сторінці. Ваш депозит захищено Фондом гарантування вкладів.

ТАСКОМБАНК — системно важливий банк, який працює на ринку понад 30 років. На сьогодні ТАСКОМБАНК залишається одним із небагатьох банків з українським капіталом, які інвестують в Україну, підтримують реальний сектор економіки, активно працюють з населенням та посилюють присутність у регіонах, відкриваючи нові відділення. Чистий прибуток Банку у 2023 році склав 146,3 млн грн, а активи перевищили 34 млрд грн. ТАСКОМБАНК є частиною фінансово-промислової Групи «ТАС».

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні