Незабаром у Києві пройде 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль
05.07.2024

Незабаром у Києві пройде 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Незабаром у Києві пройде 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Найочікуваніша подія національного кінематографа відбудеться з 12 по 20 липня 2024 року за підтримки ТАСКОМБАНКУ – генерального партнера Одеського міжнародного кінофестивалю.

Цього року Кінофестиваль пройде з акцентом на українське кіно. Організатори відібрали шість повнометражних ігрових та чотири повнометражних документальних фільмів для конкурсної програми, а також декілька українських ретроспектив, які присвячені ювілею Фестивалю. Тим часом, в Києві покажуть й іноземні гала-прем’єри, які традиційно викликають у глядачів інтерес, а також Європейську конкурсну програму з 11 стрічок, гіти міжнародних кінофестивалів тощо. Загалом на фестивалі буде представлено понад 90 стрічок.

Квитки на кінопокази вже в продажу на сайті https://new.oiff.com.ua/tickets. Цього року кожен глядач Одеського кінофестивалю зможе долучитися до благородної справи: частину коштів з кожного проданого квитка та абонемента буде спрямовано до Благодійного Фонду, що опікується дітьми Героїв України.

Генеральний партнер Фестивалю ТАСКОМБАНК також підготував маленькі приємні сюрпризи для поціновувачів кіномистецтва. Отримуйте 5% знижки на квитки за спеціальним промокодом, зареєструвавшись на сторінці Банку. А при оплаті карткою ТАСКОМБАНКУ – знижка становитиме 15% від вартості квитка.

«Ми раді підтримати Одеський кінофестиваль цього року, адже українське кіно нині — це потужний інструмент комунікації не лише в нашій країні, але й далеко за її межами, — підкреслив Голова Правління ТАСКОМБАНКУ Володимир Дубєй. — Завдяки нашим талановитим режисерам та акторам реальні історії про війну в Україні, звитягу та щоденну боротьбу наших захисників та захисниць, незламність та працю кожного українця можуть бачити у всьому світі», — зазначив Володимир Дубєй.

Також ТАСКОМБАНК став партнером однієї із головних нагород Національної конкурсної програми, призу в розмірі 75 тисяч гривень найкращому документальному фільму.

Одеський міжнародний кінофестиваль — головний фестиваль національного кіно. Саме на ОМКФ проходять прем’єри найбільш очікуваних національних фільмів, а також дебютують молоді таланти. Окрім того, ОМКФ є справжнім фестивалем прем’єр. У позаконкурсних програмах Одеського міжнародного кінофестивалю глядачі мають ексклюзивну можливість першими побачити міжнародні фестивальні хіти (секція “Фестиваль фестивалів”), а також арт-хіти, які невдовзі виходитимуть в український прокат (секція “Гала-прем’єри”). Програмний фокус Одеського МКФ — фільми напрямку «арт-мейнстрім», яким притаманна висока художня якість та які доступні широкій аудиторії.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні