Акція! Даруємо монету до депозиту!
15.03.2024

Акція! Даруємо монету до депозиту!

Акція! Даруємо монету до депозиту!

Ставки за акційним депозитом Строковий у національній валюті підвищено до 15% річних! Розміщуйте депозит та отримуйте монету «Українська мова» у подарунок.

З 18 березня 2024 року ТАСКОМБАНК запровадив нову акційну пропозицію для вкладників. Для участі клієнтам банку потрібно розмістити або перерозмістити депозит Строковий у відділені ТАСКОМБАНКУ на суму 150 000 грн. Це дозволить вам отримати у подарунок монету «Українська мова». Умови за депозитом:

  • Мінімальна сума вкладу 150 000 грн
  • Строк розміщення — 12 місяців
  • Ставка — 15% річних
  • Валюта вкладу — гривня
  • Оформлення депозиту без поповнення та без дострокового повернення

«Українська мова» — пам'ятна монета з нейзильберу номіналом 5 гривень. Національний банк України ввів в обіг монету 29 листопада 2023 року. Вона належить до серії «Духовні скарби України»

На аверсі монети розміщено стилізовану літеру Ї із соловейком, який сидить на одній з точок, що символізує мелодійність та співучість української мови, у центрі літери — малий державний Герб України. Навколо літери «ї» на дзеркальному тлі монети розміщено текстуру із контурів літер української абетки, що асоціативно нагадує гніздо, як символ дому та оберег родини. Внизу монети розміщено її номінал «5», графічний знак гривні і рік карбування монети — «2023», а також логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети в центрі розташовано, яка складається з літер української абетки. Серед фактурних літер композиції вирізняються літери У, К, Р, А, Ї, Н, И, що в поєднанні зі словами НАША МОВА утворюють вислів «наша мова України». Окремі елементи композиції реверсу символізують інтеграцію мови в сучасні гаджети, цифрові пристрої, інформаційні мережі.

Акція діє з 18.03.2024 по 17.05.2024. Акція проводиться на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та зони проведення бойових дій.

Офіційні правила акції

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні