Іпотека під 7% відтепер доступна в ТАСКОМБАНКУ
01.09.2021

Іпотека під 7% відтепер доступна в ТАСКОМБАНКУ

Іпотека під 7% відтепер доступна в ТАСКОМБАНКУ

З 1 вересня 2021 року кредити на житло за державною програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%» можна оформити в будь-якому відділенні ТАСКОМБАНКУ.

«Ми переконані, що програма сприятиме підвищенню рівня життя українців і надасть можливість простим людям придбати власне житло. З іншого боку, розвиток іпотеки позитивно вплине на макроекономічну ситуацію в країні. Нині іпотечне кредитування для нас є стратегічно важливим і цікавим напрямком. Минулого року ТАСКОМБАНК відновив власні програми іпотечного кредитування і тепер радо долучився до державної програми», — зауважив Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Артур Муравицький.

**Основні умови програми : **

  • Термін кредитування – до 20 років

  • Максимальна сума кредиту – 2 млн. грн

  • Максимальна вартість нерухомості – 2,5 млн. грн

  • Нормативна площа нерухомості – 50 кв. метрів загальної площі предмета іпотеки на одинокого громадянина чи сім’ю з двох осіб та 20 кв. метрів — на кожного наступного члена сім’ї.

  • Власний внесок – від 15% вартості нерухомого майна

  • Для позичальника ставка становитиме 7% річних на весь термін кредитування

  • Кредит надається на придбання житла на вторинному ринку

Яку нерухомість можна придбати в рамках програми?

Квартиру в багатоквартирному житловому будинку, що прийнята в експлуатацію не більше, ніж 3 роки тому; Індивідуальний житловий будинок разом із земельною ділянкою на якій він розташований, прийнятий в експлуатацію не більше, ніж 3 роки тому;

Які вимоги до позичальників у рамках програми доступної іпотеки?

Отримати кредит можуть громадяни України, які мають сукупний чистий дохід, що дозволяє обслуговувати кредит. Вік позичальника на дату закінчення строку кредиту не перевищуватиме 70 років. Сукупний дохід сім’ї позичальника не може перевищувати десятикратного розміру місячної середньої заробітної плати у відповідному регіоні України, де розташований предмет іпотеки.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні