ТАСКОМБАНК долучився до програми кредитування єОселя
27.06.2024

ТАСКОМБАНК долучився до програми кредитування єОселя

ТАСКОМБАНК долучився до програми кредитування єОселя

Укрфінжитло і ТАСКОМБАНК уклали угоду про співробітництво. Відтепер ТАСКОМБАНК можна обрати у мобільному застосунку «Дія» в межах програми єОселя.

«Компанія постійно працює над тим, щоб зробити єОселю зручнішою для позичальників, дати їм вибір з яким банком працювати. Приєднання ще одного банку допоможе розширити можливості доступного іпотечного кредитування», – зазначив Голова правління Укрфінжитла Євген Мецгер.

Перший Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Олег Поляк підкреслив, що програма єОселя нині має надзвичайно важливе соціальне значення для українців. «Ми бачимо великий попит на програму з боку населення й віримо, що вона стане драйвером розвитку не лише іпотечного кредитування та розвитку будівництва, але й поштовхом для зростання економіки вцілому», – зазначив Олег Поляк.

Нагадаємо, програма доступного іпотечного кредитування єОселя працює в Україні з жовтня 2022 року. Наразі пільгова іпотека доступна військовослужбовцям, силовикам та членам їхніх сімей, медикам, педагогам та науковцям, що працюють у державних і комунальних закладах, а також іншим громадянам, що відповідають умовам програми. Програму єОселя реалізують Міністерство економіки України спільно з Мінцифрою та Укрфінжитлом.

Для подачі заявки перейдіть у застосунок «Дія» у розділ «Сервіси», «єОселя». Щоб дізнатись умови іпотечного кредитування в межах програми «єОселя» в ТАСКОМБАНКу переходьте за посиланням або зателефонуйте до контакт-центру за телефоном 8778.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні