єВідновлення

єВідновлення
Виплата від держави на відновлення житла, пошкодженого через бойові дії

Виплата від держави на відновлення житла, пошкодженого через бойові дії

Відкриття картки у TAS2U (дистанційно)

Відкриття картки у TAS2U (дистанційно)

Безкоштовне обслуговування

Безкоштовне обслуговування

Умови
Як отримати виплату
Як оформити картку
Документи

єВідновлення – це державна програма грошової допомоги для відновлення житла, пошкодженого через бойові дії.

За отримані кошти можна відновити квартиру, будинок або інше житлове приміщення, наприклад, кімнату в гуртожитку.

Сума грошової допомоги визначається індивідуально та залежить від складності пошкоджень.

Максимальна сума компенсації становить 200 тисяч гривень.

Кошти надаються, якщо житло:
 • Пошкоджене через бойові дії після 24 лютого 2022 року
 • Розміщене на неокупованій території, де не ведуться активні бойові дії
 • Підлягає відновленню
 • Не було відремонтоване самостійно

Кошти можна витратити виключно на придбання будівельних матеріалів та замовлення ремонтних послуг. Список партнерів-учасників, в яких можна придбати будівельні матеріали та послуги, буде наповнюватись поступово й представлений на сайті послуги https://erecovery.diia.gov.ua/.

Будь-які інші товари, крім визначених Постановою КМУ № 381 від 21 квітня 2023 року придбати за ці кошти не можна. З картки єВідновлення можна оплатити будівельні роботи, якій здійснюють партнери-учасники програми. Якщо ви одночасно купуєте будівельні матеріали та товари, які не підпадають під компенсацію, потрібно робити дві окремі покупки та сплатити за ці товари з власних коштів.

Попередження та можливі наслідки для клієнта в разі користування карткою єВідновлення

 • Попередження 1: нікому не повідомляйте ПІН до Платіжної картки, код CVV2/CVC2, а також зберігайте їх у таємниці, щоб ні за яких умов вони не стали відомими будь-яким третім особам.
 • Можливі наслідки за невиконання цього Попередження: Це може скомпрометувати вашу карту
 • Попередження 2: нікому не повідомляйте та не передавайте Одноразові цифрові паролі (ОТР паролі), які надаються Клієнту шляхом відправлення SMS-повідомлення/push повідомлення на Зареєстрований номер мобільного телефону, окрім безпосереднього особистого введення таких паролів на сторінці проведення операції, для підтвердження якої надіслано цей пароль.
 • Можливі наслідки за невиконання цього Попередження: Здійснення шахрайських операцій з вашої платіжною карткою
 • Попередження 3: Необхідно оберігати Платіжну картку, оскільки платіжна картка чутлива до різноманітних фізичних впливів, тримати її необхідно на достатній відстані від джерел тепла, електромагнітних випромінювань (особливо мобільних телефонів, магнітних замків)
 • Можливі наслідки за невиконання цього Попередження: Карта може пошкодитися та бути не придатною для подальшого використання.
 • Попередження 4: Банк не вимагає від клієнта або спорідненої чи пов'язаної з ним особи придбання будь-яких інших послуг від Банку як обов'язкову умову надання у користування послуги Дебетна картка (крім надання банківських послуг)
 • Попередження 5: Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом
 • Попередження 6: У клієнта є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів Банку, що надаються засобами дистанційних каналів комунікації, шляхом подання заяви на адресу електронної пошти Банку [email protected] або скориставшись опцією «Зворотній зв`язок» на сайті Банку, або до відділення Банку, або шляхом звернення до Контакт-центру Банку за телефоном 0 800 503 580, 044 393 25 90 .
 • Попередження 7: Договір поточного рахунку (далі-Договір) може бути розірваний на вимогу або за ініціативою однієї з Сторін в порядку визначеному Договором та/або законодавством. Клієнт має право ініціювати розірвання Договору в порядку, передбаченому Договором, шляхом подання до Банку відповідної заяви.
Завантажте застосунок TAS2U та оформіть свою єВідновлення
0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні