Послуги грошових переказів Western Union, MoneyGram, RIA | ТАСКОМБАНК

Грошові перекази

Грошові перекази
З відкриттям та без відкриття рахунку

З відкриттям та без відкриття рахунку

У національній та іноземній валютах

У національній та іноземній валютах

На території України та за кордоном

На території України та за кордоном

Огляд
Тарифи
Банки кореспонденти

ТАСКОМБАНК здійснює грошові перекази по території України і за її межами. Наші клієнти мають можливість відправити або отримати грошові кошти на поточний рахунок, а також здійснювати грошові перекази без відкриття поточного рахунку.

На сьогоднішній день ТАСКОМБАНК пропонує грошові перекази по системі Western Union, MoneyGram, ВНПС ІнтерПейСервіс та Ria.

Перекази Western Union - міжнародна система термінових грошових переказів, яка дозволяє клієнтам здійснювати переказ і отримувати грошові кошти в більш ніж в 200 країнах, більш ніж в 300 000 пунктах обслуговування Western Union. Дані перекази можуть бути доступними для отримувача вже через 15 хвилин не залежно від місцезнаходження отримувача.


Міжнародна платіжна система MoneyGram надає можливість переказати кошти в будь-яку країну (окрім переказів в межах України). Переказ доступний вже через 10-15 хвилин після відправки та діє протягом 90 днів. На сьогоднішній день нараховується вже 334 000 відділень, до яких відносяться роздрібні мережі, поштові служби та фінансові заклади майже в 200 країнах.


ВПС «ІнтерПейСервіс» – внутрішньо державна платіжна система «ІнтерПейСервіс» платіжною організацією, якої є ПрАТ ««ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС» (01033, м. Київ, вул. Жилянська 72А), пропонує надання послуг в частині здійснення платежів (стільниковий, міський та міжміський зв'язок, квартплата, електроенергія, телебачення, доступ в інтернет) в м. Запоріжжя , з наданням клієнтам інформації про суми що підлягають оплаті, в момент здійснення платежів.

На сьогоднішній день до складу НПС «ІнтерПейСервіс», як повноправні члени, вже входять шість великих фінансових організацій і банків, клієнтська база яких охоплює понад 1300 підприємств і установ - постачальників товарів і послуг.


Міжнародна платіжна система «RIA» – третя за розміром у світі система грошових переказів для фізичних осіб. Компанія входить в групу Euronet Worldwide та має мережу понад 350 000 пунктів обслуговування у 151 країні Європи, Америки, Східної Азії та Африки.
RIA є найпопулярнішою системою переказів в Україну з США, Канади, Італії, Португалії та Іспанії. Відправлення й виплата грошових коштів за кордон здійснюється в євро, доларах США миттєво.

Система Welsend - це міжнародна система грошових переказів, що дозволяє швидко, надійно та вигідно здійснювати перекази як на території України, так и за її межами.
За домогою Системи Welsend можна відправляти й отримувати кошти у 38 країн світу. Система Welsend представлена в 2500 пунктах обслуговування клієнтів у більш ніж 1500 містах зазначених вище країн. Відправлений переказ в Системі Welsend доступний до виплати протягом 30-ти календарних днів із дати відправлення грошового переказу.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні