Послуги грошових переказів Western Union, MoneyGram, RIA | ТАСКОМБАНК

Грошові перекази

Грошові перекази
З відкриттям та без відкриття рахунку

З відкриттям та без відкриття рахунку

У національній та іноземній валютах

У національній та іноземній валютах

На території України та за кордоном

На території України та за кордоном

Огляд
Банки кореспонденти

ТАСКОМБАНК здійснює грошові перекази по Україні та за її межі з обмеженнями, що діють на період дії воєнного стану

Як переказати валюту за кордон

 • завітайте до відділення ТАСКОМБАНК з паспортом та ІПН
 • оберіть систему переказів
 • вкажіть ПІБ отримувача, країну отримання, валюту, суму переказу та перекажіть кошти
 • повідомте контрольний номер переказу отримувачу

Як отримати переказ із - за кордону

 • завітайте до відділення ТАСКОМБАНК з паспортом та ІПН
 • назвіть систему переказів
 • повідомте контрольний номер переказу, ПІБ відправника, країну відправлення, валюту та суму переказу
 • отримайте гроші

Ліміти на відправлення грошових переказів в іноземній валюті за межі України:

Відправка переказу за межі України
На період дії воєнного стану в Україні відправка переказів засобами міжнародних систем грошових переказів не здійснюється, окрім переказів фізичними особами іноземної валюти для купівлі низки товарів за кордоном для підвищення обороноздатності України у межах щомісячного ліміту 400 000,00 грн.(еквівалент). До таких товарів належать: бронежилети, каски, шоломи, військова та тактична форма, військове та тактичне взуття, захисний одяг, оптичні прилади для слідкування, безпілотні літальні апарати, спальні мішки, каремати та засоби для надання домедичної допомоги та інші, відповідно до чинного Переліку товарів критичного імпорту.

Ліміти на отримання грошових переказів в іноземній валюті, що надійшли із-за кордону:

Виплата переказів, що надійшли із-за кордону
Без відкриття рахунку в один операційний (робочий) день, якщо сума переказу (переказів) не перевищує в еквіваленті 30 000,00 грн.

ТАСКОМБАНК пропонує здійснення грошових переказів по системам Western Union, MoneyGram, Ria та Welsend.

Оберіть найзручнішу для себе систему для переказу коштів.

Платіжна організація міжнародної платіжної системи Western Union – Western Union Network (France), SAS (адреса платіжної організації: 92095 France, 5-6 Place de I”Iris, Paris La Defense CEDEX).

Western Union лідер на ринку грошових переказів, що працює на ринку фінансових послуг більш ніж 150 років. Мережа системи налічує понад 350 тисяч пунктів обслуговування у більш ніж 200 країнах та територіях. Мільйони клієнтів у всьому світі довіряють Western Union у переказі грошей.

Головні переваги системи Western Union:

Надійність Western Union пропонує послуги грошових переказів понад століття. Кожен переказ має контрольний номер, за яким його можна відслідкувати.
Швидкість Перекази здійснюються за лічені хвилини та можуть бути відправлені чи отримані в будь-якому з пунктів Western Union по всьому світу. Western Union використовує найновіші технології та унікальну комп’ютерну мережу щоб мати змогу виплатити ваші гроші у більш ніж 200 країнах в усьому світі.
Зручність Відправник та одержувач мають можливість завітати до одного з понад 350 тисяч пунктів по всьому світі для відправлення чи отримання грошей. Відправнику та отримувачу не потрібні рахунки в банку (за винятком випадків, передбачених законодавством).

Компанія MoneyGram Payment Systems, Inc. (адреса платіжної організації: 1550 Utica Avenue South, Suite 8020 Minneapolis, MN 55416 USA) - один із світових лідерів у галузі грошових переказів, обслуговує грошові перекази у всьому світу. Світова мережа відділень MoneyGram налічує більш ніж 350 000 відділень. Партнерами компанії є національні поштові служби, фінансові установи та найбільші торгівельні мережі у більш ніж 200 країнах світу. Також MoneyGram надає послуги оплати рахунків у деяких країнах.

Грошові перекази MoneyGram – це швидко, надійно та зручно.

Юридична адреса: вул. Єреванська, 1, м. Київ, 03087, Україна.
Поштова адреса: вул. Б. Хмельницького, 16-22, м. Київ, 01030, Україна.

Надісланий переказ в міжнародній платіжній системі MoneyGram доступний до виплати протягом 90 календарних днів з дати відправлення переказу.


Корисні посилання:MoneyGramПеревірити переказ

Система RIA є найпопулярнішою системою переказів в Україну з США, Канади, Італії, Португалії та Іспанії.
Корпорація CONTINENTAL EXCHANGE SOLUTIONS, INC. (адреса платіжної організації: 7001 Village Drive, Suite 200 Buena Park, California 90621 USA) – третя за величиною в світі система грошових переказів для фізичних осіб. Компанія входить в групу Euronet Worldwide і має мережу більш ніж 490 000 пунктів обслуговування в160 країнах Європи, Америки, Східної Азії і Африки.

Надісланий переказ в міжнародній платіжній системі RIA доступний до виплати протягом 30 календарних днів з дати відправлення переказу.

Корисні посилання:RIA

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ТАСКОМБАНК є прямим учасником міжнародної платіжної системи Welsend. Система «Welsend» - міжнародна система грошових переказів, яка дозволяє швидко, надійно и вигідно здійснити перекази, як по території України, так і за її межами. Система «Welsend» створена АБ «УКРГАЗБАНК» в 2013 році. Платіжна організація Системи «Welsend»: АБ «УКРГАЗБАНК» Юридична адреса: Україна, м. Київ, 03087, вул. Єреванська, 1 Поштова адреса: Україна, м. Київ, 01015, вул. Старонаводницька, 19,21,23
Система Welsend співпрацює з міжнародною платіжною системою IntelExpress (відправлення/виплата переказів за участю двох міжнародних платіжних систем: Welsend та IntelExpress). Завдяки співпраці з міжнародною платіжною системою IntelExpress, перекази доступні по Системі Welsend понад 37 країн світу.

Переваги системи «Welsend»:

 • Простота оформлення та миттєвість (в режимі онлайн) здійснення / отримання переказу коштів.
 • Значна мережа - понад 3000 пунктів обслуговування по Україні.
 • Вигідні тарифи для клієнтів.
Корисні посилання:WelsendПеревірити переказ

Перевірити відомості та переглянути перелік учасників Системи «Welsend» можливо на сторінці офіційного Інтернет – представництва Національного банку у https://bank.gov.ua/ua/payments/payment-systems/d46d4d387e24410f9593a9413b1469a8

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні