Нагороди та Рейтинги | Прес-служба ТАСКОМБАНК

Нагороди та Рейтинги

Нагороди
Best bank for fintech – ТАСКОМБАНК

3 червня 2022 року у Львові пройшла церемонія вручення Ukrainian Fintech Awards за підсумками 2021 року, організована Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній.

ТАСКОМБАНК посів друге місце в Україні у номінації «Найкращий інтернет-банк для бізнесу» за версією SME Banking Agency

20 травня 2022 р. під час Експертної ради SME Banking Agency презентував результати міжнародного дослідження ефективності інтернет-банків для бізнесу — Business Online Banking 2022 у країнах Східної Європи та Центральної Азії.

ТАСКОМБАНК увійшов до оновленого переліку системно важливих банків

10 березня 2022 року Національний банк здійснив щорічний перегляд переліку системно важливих банків. ТАСКОМБАНК з 2019 року посідає місце серед установ, що впливають на стійкість Української банківської системи і нині підтвердив свій статус.

Мінфін підвищив рейтинг стійкості ТАСКОМБАНКУ одразу на 10 позицій

Фінансовий портал «Мінфін» опублікував оновлений рейтинг стійкості банків за результатами 3-го кварталу 2021 року, в якому ТАСКОМБАНК посів 12-у позицію, піднявшись одразу на 10 позицій, порівняно з результатами попереднього періоду.

FinAwards 2021: ТАСКОМБАНК отримав бронзу в номінації «Програми лояльності»!

21 травня на церемонії нагородження премії FinAwards 2021 cайти «Мінфін» і Finance.ua традиційно нагородили найкращих фінансистів та назвали найяскравіші фінансові продукти року. За результатами конкурсу, ТАСКОМБАНК отримав бронзову нагороду в номінації «Програми лояльності»!

ТАСКОМБАНК - лідер за рівнем регулятивного капіталу

АУБ спільно з ВД «Україна бізнес» відзначили ТАСКОМБАНК у рамках Всеукраїнського проєкту «Банки та небанківські фінансові установи України 2020: гідні, успішні, надійні» у номінації «Банк-лідер за рівнем регулятивного капіталу».

ТАСКОМБАНК отримав «Фінансовий Оскар» у номінаціях «Партнер великого бізнесу» та «Private banking»

Журнал «БІЗНЕС» опублікував підсумки фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар — 2020», яким визначено кращих представників банківського та страхового ринків України за підсумками минулого року. ТАСКОМБАНК закріпив за собою позиції у ТОП-3 номінацій з обслуговування та кредитування корпоративних клієнтів, а також щодо впровадження та дотримання високих стандартів обслуговування VIP-клієнтів.

ТАСКОМБАНК увійшов до оновленого переліку системно важливих банків

Національний банк здійснює щорічний перегляд переліку системно важливих банків. ТАСКОМБАНК з 2019 року посідає місце серед установ, що впливають на стійкість Української банківської системи і нині підтвердив свій статус.

Голосуй за «Топ українських виробників», який ми проводимо разом із Mastercar

Голосуй за свої улюблені бренди просто зараз!

PaySpace Magazine Awards 2020 назвав найкращих гравців ринку фінансових технологій України

ТАСКОМБАНК увійшов до трійки кращих одразу у двох номінаціях - з обслуговування населення та фізичних-осіб підприємців!

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні