Монети та банкноти | Прес-служба ТАСКОМБАНК

Монети та банкноти

Нові монети та пам’ятні медалі доступні до придбання у ТАСКОМБАНКу

З 5 червня в касах відділень АТ «ТАСКОМБАНК» можна буде придбати нову нумізматичну продукцію: монети і пам'ятну медаль.

Ролик обігових пам’ятних монет “Сили підтримки Збройних Сил України” (оновлено 1.06.2023)

З 25 травня у відділеннях ТАСКОМБАНКУ розпочнеться продаж ролику нових обігових пам’ятних монет “Сили підтримки Збройних Сил України”

Нова монета - "Чорнобиль. Відродження. Рись євразійська"

 З 1 травня у відділеннях ТАСКОМБАНКУ розпочнеться продаж нової пам’ятної монети “Чорнобиль. Відродження. Рись євразійська” (оновлено 01.06.2023)

Додатковий продаж пам’ятної банкноти «ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ПРОБАЧИМО!» у сувенірній упаковці (оновлено 01.05.2023)

З 14 квітня у відділеннях ТАСКОМБАНКУ доступні для придбання пам’ятні банкноти «ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ПРОБАЧИМО!» (оновлено 01.05.2023)

Старт продажу додаткового тиражу монети «Ой у лузі червона калина» та пам’ятних медалей «Місто героїв – Миколаїв» і «Місто героїв – Чернігів» (оновлено 18.04.2023)

У відділеннях ТАСКОМБАНКУ стартує продаж нових медалей «Місто героїв – Миколаїв» і «Місто героїв – Чернігів». Крім того, докарбовано пам’ятні монети «Ой у лузі червона калина».

Старт продажу пам’ятної банкноти «ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ПРОБАЧИМО!» у конверті та сувенірній упаковці (оновлено 10.04.2023)

У відділеннях ТАСКОМБАНКУ стартує продаж нових пам’ятних банкнот «ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ПРОБАЧИМО!». Банкноти доступні у сувенірній упаковці або конверті.


Старт продажу пам’ятних монет «Василь Кричевський» і додатковий прода

У відділеннях ТАСКОМБАНКУ стартує продаж нових пам’ятних монет «Василь Кричевський», а також додатковий продаж срібних монет «В єдності – сила».

Старт продажу пам’ятних монет «Павло Глазовий» і «Архістратиг Михаїл», а також банкноти до 300-річчя від дня народження Г. Сковороди (оновлено)

У відділеннях ТАСКОМБАНКУ стартує продаж нових пам’ятних монет «Павло Глазовий» і «Архістратиг Михаїл», а також банкноти до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди (у сувенірній упаковці та конверті).


Старт продажу пам’ятної медалі «Київщина. Міста героїв: Буча, Гостомель, Ірпінь» та монети «Сад божественних пісень» (оновлено)

У відділеннях ТАСКОМБАНКУ стартує продаж нової пам’ятної медалі України «Київщина. Міста героїв: Буча, Гостомель, Ірпінь», а також монети «Сад божественних пісень (до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди)».


0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні