До уваги клієнтів Private Banking!

До уваги клієнтів Private Banking!

 До уваги клієнтів Private Banking!

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що з 15.07.2019 будуть внесені зміни до наповнення і вартості пакету послуг «ТАС-Еліт» (приватний, для виплат). Відтепер Ви матимете змогу безкоштовно оформити другу картку найпрестижнішого класу Mastercard World Elite в рамках пакету. Ця картка може бути оформлена як додаткова до вашого гривневого рахунку на ім'я довіреної особи або як основна картка на Ваше власне ім'я до рахунку в іноземній валюті (USD / EUR / RUB / GPB / CHF). Базова вартість пакету послуг «ТАС-Еліт» з двома зазначеними вище картками становить 9000 грн. Вартість будь-якої третьої картки класу Mastercard World Elite в пакеті ТАС-Еліт - 3000 грн.

Також Mastercard World Elite відкриває нові переваги для мандрівників! З 01.07.2019г. всім власникам зазначених карток MC World Elite будуть додатково доступні такі сервіси:

  • термінал F аеропорту «Бориспіль» - послуга Fast Line на приліт / відліт і бізнес-лаунж у зоні міжнародних вильотів

  • аеропорт «Київ» - сервіс Fast Line на приліт / виліт

  • аеропорт «Львів» - доступ до сервісу бізнес-лаунж від Mastercard® (в зоні внутрішніх і міжнародних вильотів)

  • аеропорт «Харків» - доступ до сервісу бізнес-лаунж від Mastercard® (в зоні міжнародних вильотів).

Починаючи з 08.08.2019 року, щоб користування усіма додатковими сервісами від Mastercard без перешкод, сума транзакцій здійснених власником картки MC World Elite в останні 30 + 5 днів, повинна становити не менше 6000 грн.

Деталі на www.mastercard.ua або у Вашого персонального менеджера.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні
facebook icon