Міжнародний Фінансовий Клуб «Банкиръ» підбив підсумки XV – Всеукраїнського конкурсу «Банк року - 2023»
17.11.2023

Міжнародний Фінансовий Клуб «Банкиръ» підбив підсумки XV – Всеукраїнського конкурсу «Банк року - 2023»

Міжнародний Фінансовий Клуб «Банкиръ» підбив підсумки XV – Всеукраїнського конкурсу «Банк року - 2023»

Міжнародний Фінансовий Клуб «Банкиръ» спільно з банківськими та фінансовими експертами провів XV — Всеукраїнський конкурс «Банк Року — 2023». Здобутки ТАСКОМБАНКУ відзначено спеціальною номінацією «За підтримку бізнесу під час воєнного стану». Вручення нагороди відбулося на офіційній церемонії 15 жовтня 2023 року. Від Банку участь в урочистому нагородженні переможців взяла Березнікова Рината, Заступник Голови Правління.

Весь час після повномасштабного вторгнення ТАСКОМБАНК продовжує підтримувати бізнес і невпинно шукає нові можливості для розвитку підприємств в Україні.

«Важливо, що з початком війни усе керівництво Банку залишилось в Україні. Ми постійно були на зв’язку зі своїми клієнтами й надавали їм підтримку навіть у найскладніші моменти. Банк почав видавати нові кредити вже у перші тижні після початку військових дій, чим дав сигнал ринкові, клієнтам та партнерам, що вірить в Україну та вітчизняний бізнес», — зазначила Рината Березнікова. А також підкреслила, що ТАСКОМБАНК продовжує працювати в усіх регіонах. «Попри те, що у зв’язку з бойовими діями кілька відділень довелось закрити, Банк продовжує розвивати регіональну мережу — протягом поточного року відкрито вже 6 відділень в різних регіонах», — додала Рината Березнікова.

«Ми вдячні за високу оцінку роботи ТАСКОМБАНКУ. Перш за все це результат довіри клієнтів та партнерів, а також злагодженої роботи усієї нашої команди. Ми не зупиняємось і продовжуємо підтримувати реальний сектор економіки, адже віримо в щасливе майбутнє, в перемогу і що разом, ми зможемо все», — підсумувала Рината Миколаївна.

Довідково:

ТАСКОМБАНК - універсальний український банк , який динамічно розвивається і постійно розширює свою присутність на українському ринку банківських послуг. Банк заснований в 1989 році і є одним з найбільш досвідчених комерційних банків України. У 2004 році приєднався до Групи «ТАС», яка на сьогодні є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Посідає 4 місце серед банків з українським приватним капіталом за розміром активів. Статутний капітал Банку станом на 1 жовтня 2023 року становить 1 960 млн грн, а активи — 33 363 млн грн. Банк займає місце у переліку системно важливих банків.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні