Рейтинги і нагороди банку ТАСКОМБАНК

Рейтинги банку

3 червня 2019 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підбило підсумки свого вже двадцять п’ятого «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». ТАСКОМБАНК посів 3-е місце в рейтингу, підтвердивши свої позиції серед лідерів ринку.

15 травня в Києві відбулася церемонія нагородження премії FinAwards-2019, яка визначила кращих гравців фінансового ринку в 15-ти номінаціях. ТАСКОМБАНК визнаний одним з кращих у номінації «Народний банк» і посів другу позицію.

ТАСКОМБАНК посів 7 місце в рейтингу наднадійності банків за результатами дослідження видання «Особистий рахунок» у квітні 2019 року.

У квітні 2019 року, за результатами щорічного дослідження «Фінансового клубу», ТАСКОМБАНК увійшов до ТОП-10 рейтингу «50 провідних банків України 2019»,піднявшись одразу на 4 позиції порівняно з результатами минулого року. Також ТАСКОМБАНК увійшов до ТОП-10 лідерів у таких номінаціях: «Класичний депозит» — 2 місце; «Обслуговування юридичних осіб» — 2 місце; «Обслуговування фізичних осіб» — 7 місто; «Карткові кредити» — 8 місце; «Мобільний банкінг» — 9 місце; «Кредити МСБ» — 10 місце.

У березні 2019 року журнал «БІЗНЕС» опублікував підсумки фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар — 2018». ТАСКОМБАНК став кращим у номінаціях «Найпрофесійніший банк», «Корпоративний партнер» та «Private banking». Крім цього, ТАСКОМБАНК увійшов до ТОП-лідерів у таких номінаціях: «Лідер карткового ринку» — 2 місце; «Підтримка експорту» — 2 місце; «Драйвер споживання» — 3 місце; «Опора МСБ» — 4 місце.

25 березня 2019 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підбило підсумки свого вже двадцять четвертого «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». За результатами роботи в 2018 році,ТАСКОМБАНК посів 3-є місце в рейтингу,підтвердивши свої позиції серед лідерів ринку.

10 грудня 2018 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підвело підсумки ХХІІІ «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». За результатами роботи 9-ти місяців 2018 року, ТАСКОМБАНК підтвердив 3-є місце в рейтингу, ставши єдиним банком з приватним українським капіталом у трійці лідерів.

29 листопада 2018 р. Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) ТАСКОМБАНКУ на рівні 5 (найвища надійність). Серед публічних рейтингів на сьогодні оцвнку 5 (найвища надійність) мають лише 6 банківських установ.

19 вересня 2018 року рейтингове агентство «Стандарт Рейтинг» опублікувало дослідження ринку депозитів для населення та визнало депозит «Стабільний» від ТАСКОМБАНКУ кращим у номінації «Класичний депозит».

У вересні 2018 р. ТАСКОМБАНК посів друге місце в номінації «Сервіс» рейтингу «Кращий банк для МСБ», що був опублікований журналом «Бізнес».

10 вересня 2018 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підбило підсумки «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». Свої позиції в ТОП-3 рейтингу підтвердив ТАСКОМБАНК.

11 червня 2018 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підвело підсумки ХХI «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». За підсумками роботи у першому кварталі 2018 року, ТАСКОМБАНК посів 3-є місце у рейтингу, підтвердивши свої позиції серед лідерів ринку.

У квітні 2018 р. ТАСКОМБАНК став лідером у номінації «Корпоративний партнер» у рейтингу «Фінансовий Оскар-2017» за версією журналу «БІЗНЕС».

ТАСКОМБАНК у квітні 2018 р. зайняв 14-ю позицію у рейтингу «50 провідних банків України» фінансово-аналітичної групи «Фінансовий Клуб», покращивши свої позиції на 2 пункти.

28 березня 2018 року незалежне рейтингове агентство«Кредит-Рейтинг»оголосило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу АТ «ТАСКОМБАНК», а також кредитних рейтингів випусків іменних відсоткових незабезпечених облігацій АТ «ТАСКОМБАНК» (серій D, Е, F) на загальну суму 300 млн.грн. до рівня uaААА. Прогноз рейтингів – стабільний.

Агентство також підтвердило рейтинг надійності вкладів (депозитів) Банку на рівні «5» (найвища надійність).

12 березня 2018 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підвело підсумки ХХ «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». За результатами роботи в 2017 році,ТАСКОМБАНК посів 3-є місце в рейтингу,підтвердивши свої позиції серед лідерів ринку.

2 грудня 2017 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підвело підсумки свого дев’ятнадцятого «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». За підсумками 9-ти місяців 2017 року, ТАСКОМБАНК посів 3-ю позицію рейтингу, покращивши свій результат на два пункти порівняно з попереднім періодом.

У жовтні 2017 р. ТАСКОМБАНК посів третє місце у рейтингу найбільш надійних фінансових установ країни за версією видання «Личный счет».

ТАСКОМБАНК увійшов у трійку лідерів у номінаціях «Вибір населення» і «Корпоративний партнер» за підсумками фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар 2017» журналу «БІЗНЕС».

2 жовтня 2017 р. Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу АТ «ТАСКОМБАНК», а також рейтингів випусків іменних процентних незабезпечених облігацій банку (серій D, Е) на загальну суму 200 млн. грн. на рівні uaАА+. Прогноз рейтингів — стабільний.

Наприкінці вересня 2017 р. Мasterсard назвав ТАСКОМБАНК кращим партнером, який надає клієнтам максимально широкий спектр можливостей у частині використання цифрових технологій онлайн-платежів на платформі Masterpass.

За підсумками першого півріччя 2017 року ТАСКОМБАНК зайняв 5-у позицію «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів», поліпшивши свій результат на один пункт порівняно з попереднім періодом.

За результатами першого кварталу 2017 року, ТАСКОМБАНК увійшов до ТОП-10 рейтингу стійкості банків порталу «Мінфін», посівши 9 місце.

За підсумками першого кварталу 2017 року, ТАСКОМБАНК посів 6 позицію «Рейтингу надійності банковських депозитів», опублікованого рейтинговим агентством «Стандарт-Рейтинг».

ТАСКОМБАНК у квітні 2017 р. посів 16-ю позицію у рейтингу «50 провідних банків України» фінансово-аналітичної групи «Фінансовий Клуб».

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» у березні 2017 р. оголосило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу АТ «ТАСКОМБАНК», а також рейтингів випусків іменних відсоткових незабезпечених облігацій банку (серій D, Е) на загальну суму 200 млн. грн. до рівня uaАА+. Прогноз рейтингів — «стабільний».

За результатами «Рейтингу надійності банківських депозитів» від РА «Стандарт-Рейтинг» у IV кварталі 2016, АТ «ТАСКОМБАНК» посів 7 місце в десятці банків з найвищим із можливих рейтингів надійності депозитів, покращивши свої позиції на 2 пункти порівняно з попереднім періодом.

У рейтингу стійкості банків за результатами IV кварталу 2016 року від фінансового порталу «Мінфін», ТАСКОМБАНК піднявся вверх одразу на 6 позицій, порівняно з результатами попереднього кварталу, посівши 11 позицію рейтингу.

У жовтні 2016 р. незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу АТ «ТАСКОМБАНК» на рівні uаА+. Агентство також підвищило і підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг випусків іменних відсоткових незабезпечених облігацій банку серій D та Е на загальну суму 200 млн. грн. на рівні uаА+. Прогноз рейтингів — стабільний.

За результатами «Рейтингу надійності банківських депозитів» від РА «Стандарт-Рейтинг» АТ «ТАСКОМБАНК» увійшов до десятки банків з найвищою з можливих рейтингів надійності депозитів за підсумками першого півріччя 2016 р.

АТ «ТАСКОМБАНК» увійшов до ТОП-10 кращих представників фінансового сектора і став одним із переможців у номінації «Стабільний партнер» XIX щорічного конкурсу «Фінансовий Оскар», який проводить тижневик «Бізнес» за підсумками роботи за 2015 рік.

ТАСКОМБАНК увійшов у ТОП-5 банків за приростом депозитного портфелю фізичних осіб згідно з рейтингом аналітичного журналу «Деньги» у червні 2016 р.

У травні 2016 р. ТАСКОМБАНК увійшов до числа 50 провідних банків України за версією Financial Club.

За результатами «Рейтингу надійності банківських депозитів» від РА «Стандарт-Рейтинг» АТ «ТАСКОМБАНК» увійшов у десятку банків з найвищим з можливих рейтингів надійності депозитів за підсумками 2015 р. та I кв. 2016 р.

У березні 2016 р. РА «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинги АТ «ТАСКОМБАНК» на рівні uаА-. Агентство також підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг випусків іменних відсоткових незабезпечених облігацій банку (серій С, D, Е) на загальну суму 300 млн грн на рівні uаА-. Прогноз рейтингів — стабільний. Також агентство підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) банку на рівні 4 (висока надійність). Для оновлення рейтингу агентство використовувало фінансову звітність АТ «ТАСКОМБАНК» за 2014-2015 рр., а також внутрішню інформацію, надану банком під час рейтингового процесу.

У березні 2016 р. ТАСКОМБАНК отримав право брати участь у виведенні з ринку неплатоспроможних банків. Головними критеріями у відборі попередньо кваліфікованих осіб є ділова репутація і фінансовий стан.

Пенсійний фонд України продовжив статус уповноваженого банку для АТ «ТАСКОМБАНК» на 2016 рік. Термін дії договору з банком було продовжено до 1 січня 2017 р.

За результатами першого та третього кварталів 2015 року АТ «ТАСКОМБАНК» увійшов у ТОП-10 рейтингу надійності банківських вкладів, складений РА «СТАНДАРТ-РЕЙТИНГ», посівши відповідно дев’яту та восьму позиції. Рейтинг депозитів АТ «ТАСКОМБАНК» підтверджений на високому рівні rd.1. (pi). При оцінці надійності банківських депозитів агентство аналізувало більш ніж 20 факторів.

ТАСКОМБАНК увійшов до п’ятірки лідерів за кращі результати в обслуговуванні корпоративних клієнтів за версією видання «Бізнес» у жовтні 2015 р.

АТ «ТАСКОМБАНК» увійшов до двадцятки найбільш стійких і надійних українських банків за результатами фінансових показників за другий квартал 2015 року за версією порталу «Мінфін».

АТ «ТАСКОМБАНК» » переміг у номінації «Банк — лідер з впровадження інтернет-банкінгу» за підсумками VI Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2014», організованого міжнародним спеціалізованим журналом «БанкирЪ».

За версією видання «Комерсант» АТ «ТАСКОМБАНК» входить до 50 провідних банків України 2013 року. У 2012 році, за версією ділового видання «Forbes» (Україна), АТ «ТАСКОМБАНК» увійшов до десятки банків України, що найбільш динамічно розвиваються.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні