ТАСКОМБАНК увійшов до рейтингу найстійкіших українських банків
21.04.2023

ТАСКОМБАНК увійшов до рейтингу найстійкіших українських банків

ТАСКОМБАНК увійшов до рейтингу найстійкіших українських банків

Видання NV та інвесткомпанія Dragon Capital представили рейтинг стійкості українських банків Топ-15 найстійкіших банків країни.

Лише три фінустанови з приватним українським капіталом увійшли до рейтингу, один із них - ТАСКОМБАНК.

«Вітчизняні банки пережили рік великої війни краще, ніж прогнозувалося: вони отримали мільярдні прибутки, які зростають на очах, і допомогли національній фінансовій системі залишитися живою і працюючою», - зазначають автори дослідження.

«З початком війни ми проаналізували свою стратегію і вирішили, що можемо продовжувати рухатися далі. Звісно, війна внесла свої корективи, але ми добре розуміли, що це також час нових можливостей, і ми були готові до швидких змін», - зазначив Голова Правління ТАСКОМБАНКУ Володимир Дубєй.

«Ще в квітні 2022 року ми спланували, як будемо закінчувати рік, і змогли реалізувати практично все заплановане. Перш за все захистили у наших аудиторів фінансову модель на рік, яка підтвердила здатність нашого банку продовжити функціонування з дотриманням всіх вимог НБУ. Протягом 2022 року сформували достатній рівень резервів під потенційні кредитні ризики. Отримали значний приріст ресурсної бази, що демонструє високий рівень довіри клієнтів до нашого банку. З початку війни нам вдалося не тільки не втратити капітал, а й збільшити його, виконуючи нормативи НБУ зі значним запасом», - підкреслив Володимир Дубєй.

Голова Правління ТАСКОМБАНКУ переконаний, що сильна сторона Банку – це колектив, який не підвів, та керівники, які змогли його організувати, забезпечивши життєдіяльність банку. А головний ресурс - довіра клієнтів, адже високі показники Банку були б неможливими без діалогу, обопільної підтримки та виконання своїх зобов’язань, як банком, так і клієнтами.

Також допомогли цінності, яких Банк дотримується довгі роки, і які гідно витримали випробування війною.

“Ми активно продовжили співпрацювати з українським бізнесом, допомагаючи йому на всіх етапах, створювати продукти для інвестування, підтримувати населення, одними з перших відновили кредитування, а також змогли продовжити виплати як на лінії фронту, так і в окупованих містах. Протягом другого півріччя 2022 року ми виплатили понад 842 млн грн як банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, 70% вкладників довірили ці кошти ТАСКОМБАНКУ”, - наголосив Володимир Дубєй.

До рейтингу Топ-15 фінансових установ увійшли банки з найбільш життєздатними бізнес-моделями, достатніми резервами та якісними активами. Результати дослідження проведеного інвесткомпанією Dragon Capital представлено на сайті видання NV 12 квітня 2023 року.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні