Агентство Moody’s покращило рейтинг АТ «ТАСКОМБАНК»
11.03.2024

Агентство Moody’s покращило рейтинг АТ «ТАСКОМБАНК»

Агентство Moody’s покращило рейтинг АТ «ТАСКОМБАНК»

Банк отримав «стабільний» прогноз за довгостроковими депозитними рейтингами

Агентство Moody’s Investors Service (Moody’s) підтвердило рейтинги за довгостроковими та короткостроковими депозитами АТ «ТАСКОМБАНК» у національній та іноземній валюті на рівні Caa3 та змінило прогноз з «негативного» на «стабільний» за довгостроковими депозитними рейтингами.

Moody's підвищило рейтинги за національною шкалою (NSR): довгостроковий рейтинг банківських депозитів за національною шкалою до Caa2.ua з Caa3.ua довгостроковий CRR за національною шкалою до Caa2.ua з Caa3.ua

«ТАСКОМБАНК у 2023 році значно покращив якість кредитного портфелю. Клієнтами банку стали крупні компанії корпоративного сегменту, які є лідерами українського ринку. Банк відновив та наростив обсяги кредитування фізичних осіб, видавши понад 1 млрд кредитів для населення. Це позитивно вплинуло на прибутковість банку і стан його ліквідності, що відображено у звіті Moody’s», — підкреслив Анатолій Кухарчук, Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК».

Агентство Moody’s зазначило, що підтвердження рейтингів Caa3 та зміна прогнозу на «стабільний» відображають стійкість фінансових показників, незважаючи на надзвичайно складне операційне середовище в Україні. У 2023 році ТАСКОМБАНК стабілізував якість активів, підвищив прибутковість та накопичив достатній запас капіталу і ліквідності, що дозволило протистояти неочікуванним потрясінням.

ТАСКОМБАНК — системно важливий банк, який працює на ринку понад 30 років. На сьогодні ТАСКОМБАНК залишається одним із небагатьох банків з українським капіталом, які інвестують в Україну, підтримують реальний сектор економіки, активно працюють з населенням та посилюють присутність у регіонах, відкриваючи нові відділення. Чистий прибуток Банку у 2023 році склав 146,3 млн грн, а активи перевищили 34 млрд грн. ТАСКОМБАНК є частиною фінансово-промислової Групи «ТАС».

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні