ТАСКОМБАНК підтримує українське підприємництво у всіх напрямках діяльності
01.04.2024

ТАСКОМБАНК підтримує українське підприємництво у всіх напрямках діяльності

ТАСКОМБАНК підтримує українське підприємництво у всіх напрямках діяльності

Якісне банківське обслуговування та ефективне кредитування бізнесу — пріоритетний напрямок роботи ТАСКОМБАНКУ. Банк працює на ринку понад 30 років і відомий як один із лідерів у роботі з корпоративними клієнтами та успішно розвиває всі напрямки фінансових і інвестиційних послуг.

Нині ТАСКОМБАНК виступає надійним та ефективним фінансовим партнером групи компаній «Буква» — українською мережею книгарень. Співпраця почалась у 2023 році, а нещодавно банк надав кредит на розвиток бізнесу та овердрафт в рамках продукту «Генеральний кредитний ліміт». Це дозволяє компанії надалі зростати, розширювати мережу і, відповідно, збільшувати надходження до державного бюджету, а також створювати нові робочі місця.

«Книжковий напрямок в Україні має велике значення для розвитку бізнесу та суспільства в цілому. Подальший розвиток книжкової сфери сприяє формуванню інтелектуальної культури та підвищенню освіченості населення. Нам дуже приємно констатувати, що книгарні в Україні працюють. І ми у ТАСКОМБАНКУ раді співпраці з одним амбасадорів цього напрямку. Впевнений, що наша співпраця з ГК “Буква” буде довгостроковою та плідною», — коментує співпрацю Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Олег Поляк.

«Наше партнерство з ТАСКОМБАНКОМ почалось у 2023 році. Особливо важливою є можливість залучення коштів для зростання нашого бізнесу. Ми цінуємо фінансову підтримку, яку нам надає ТАСКОМБАНК у цей непростий час. Ми впевнені у подальшому успіху цього партнерства», — прокоментували співпрацю у компанії «Буква».

Довідка: «Буква» — відомий бренд на ринку України, що працює з 2009 року. Мережа об'єднує 33 книгарні, книжкову кав'ярню та один з найбільших українських інтернет-магазинів bukva.ua. Сьогодні близько 1 млн українців є постійними клієнтами національної мережі «Буква». Місія компанії — задовольнити не тільки книжкові потреби українців, а також викликати позитивні емоції, розширити коло інтересів та відкрити людям дозвілля в книжковому магазині.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні