Акція для нових та діючих клієнтів малого та середнього бізнесу
20.04.2022

Акція для нових та діючих клієнтів малого та середнього бізнесу

Акція для нових та діючих клієнтів малого та середнього бізнесу

Шановні клієнти!

з 15 квітня до 31 травня 2022 року ТАСКОМБАНК проводить акцію для нових та діючих клієнтів малого та середнього бізнесу, які підключаться або перейдуть на обслуговування на тарифний пакет «ТАС-МАКСИМУМ».

ТАСКОМБАНК пропонує клієнтам відкриття та обслуговування поточних рахунків, забезпечуючи своєчасний, надійний та вигідний сервіс у системному банку.

Хто може брати участь в акції?

Нові клієнти банку, яких підключено в період дії акції на обслуговування у межах тарифного пакету «ТАС-МАКСИМУМ» та залишок коштів на рахунку яких протягом поточного календарного місяця становив не менш ніж 100 000 (сто тисяч гривень) 00 коп. кожного дня.

Діючі клієнти банку, які перевелись на обслуговування на тарифний пакет «ТАС-Максимум» в період дії акції. Незнижувальний залишок коштів на рахунку клієнта протягом поточного календарного місяця становив не менш ніж 100 000 (сто тисяч гривень) 00 коп. кожного дня.

Що Ви отримуєте?

Обслуговування в рамках Тарифного пакету «ТАС-МАКСИМУМ» протягом трьох місяців з дати підключення, за умови наявності залишків на рахунку, не тарифікується.

Акція діє у всіх відділеннях ТАСКОМБАНКУ.

Тарифний пакет «ТАС-МАКСИМУМ» — це максимум фінансових можливостей для вашого бізнесу.

В тарифний пакет «ТАС-МАКСИМУМ» входить:

  • відкриття рахунку;
  • підключення до Комплексу електронного банкінгу;
  • відкриття двох корпоративних карток;
  • 150 платежів на місяць з використанням Комплексу електронного банкінгу ;
  • консультації персонального менеджера;
  • інші привілеї та зручності. ⠀

ТАСКОМБАНК входить до переліку системних банків і виконує усі підвищені вимоги регулятора для забезпечення надійної діяльності фінансової установи.

Більш детальну інформацію щодо повного спектра послуг за тарифном пакетом «ТАС-МАКСИМУМ» ви можете отримати за посиланням або у персонального менеджера у відділенні.

0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні