Країна супергероїв. Дякуємо залізничникам!
21.12.2023

Країна супергероїв. Дякуємо залізничникам!

Країна супергероїв. Дякуємо залізничникам!

Країна супергероїв. Дякуємо залізничникам!

Пам`ятна монета присвячена працівникам залізничного транспорту України, яких заслужено називають “залізними” людьми. Адже в складні для країни часи українські залізничники довели свою професійність та відданість Україні.

З перших днів повномасштабного вторгнення залізниця стала “дорогою життя” для мільйонів українців, змушених евакуюватися до безпечніших регіонів, сталевим шляхом, що з’єднує Україну з європейськими країнами-партнерами, важливою логістичною артерією для перевезення стратегічно важливих для населення і держави вантажів.

На аверсі монети розміщено стилізований тризуб, контури якого окреслено зображенням залізничних колій. У центрі на дзеркальному тлі – логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України, рік карбування монети 20 / 23; угорі – малий Державний Герб України, номінал монети 5 та графічний знак гривні; напис УКРАЇНА (ліворуч).

На реверсі монети зображено потяг, стилізований логотипом Укрзалізниці, що виривається з оточення; обабіч потягу – символічна композиція, що містить гострі вістря, спрямовані на нього; угорі напис ДЯКУЄМО ЗАЛІЗНИЧНИКАМ! Мотив реверсу ілюструє реальні події початку повномасштабного вторгнення, коли на межі Херсонської та Запорізької областей українські залізничники, ризикуючи власним життям, рятували людей. Навздогін і напереріз потягу танки агресора намагалися зупинити евакуацію мирного населення.

Художник: Таран Володимир, Харук Олександр, Харук Сергій

Тираж (оголошений/фактичний), шт.: 50000/50000

Маса, г: 16.54

Діаметр, мм: 35

Категорія якості карбування: спеціальний анциркулейтед

Гурт: рифлений

З 22 грудня о 09:00 продаж у відділеннях:

  • Київське відділення №79 за адресою: м. Київ, просп. Голосіївський, 130/57, тел : (044) 224 67 30
  • Київське відділення №60 за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 132, тел: (044) 394 80 55

З 8 січня стартує продаж в інтернет-магазині із продажу пам'ятних монет та нумізматичної продукції за посиланням.

З 11 січня стартує продаж в інтернет-магазині із продажу пам'ятних монет та нумізматичної продукції за посиланням в таких містах : Одеса та Умань.

З 15 січня стартує продаж в інтернет-магазині із продажу пам'ятних монет та нумізматичної продукції за посиланням в таких містах: Харків, Тернопіль та Рівне.

З 19 січня стартує продаж в інтернет-магазині із продажу пам'ятних монет та нумізматичної продукції за посиланням в таких містах: Стрий, Мукачево, Чернівці, Біла Церква, Житомир, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське, Новомосковськ, Павлоград, Суми та Черкаси.

З 23 січня стартує продаж в інтернет-магазині із продажу пам'ятних монет та нумізматичної продукції за посиланням в таких містах: Кам’янське.

З 25 січня 2024 року стартує продаж в інтернет-магазині із продажу пам'ятних монет та нумізматичної продукції за посиланням в таких містах: Полтава, Львів, Кременчук, Хмельницький та Вінниця

З 29 січня 2024 року стартує продаж в інтернет-магазині із продажу пам'ятних монет та нумізматичної продукції за посиланням в таких містах: Коростень.

Ознайомитись з переліком відділень можливо при бронюванні монети.

З 06 лютого 2024 року продаж у відділенні:

  • Луцьке відділення № 44 за адресою: м. Луцьк, проспект Волі, 17, тел: 0332 728 722

З 08 лютого 2024 року продаж у відділенні:

  • Кропивницьке відділення № 34 за адресою: м. Кропивницький, вул. Шевченко, 16 Б ,тел: (052) 221 03 07
0 800 503 580Дзвінки в межах України безкоштовні